Урядова програма "Доступні ліки"

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Новини

Створення умов для покращення інфраструктури підтримки підприємництва Бердянського району у 2020 році

Формування сприятливого підприємницького середовища є одним із пріоритетних завдань діяльності Бердянської райдержадміністрації. Постійно проводиться робота в напрямку стимулювання підприємців та працівників до підвищення своєї кваліфікації, постійної інформаційної підтримки, визначення пріоритетних напрямів розвитку підприємництва в районі, надання консультацій щодо написання бізнес-планів.

Детальніше...

Епідситуація на території Бердянського району

За повідомленням відокремленого підрозділу «Бердянський міськрайонний відділ» ДУ «Запорізькій обласний лабораторний центр Міністерства охорони здоров’я України» станом на 25.01.2021 на території Бердянського району зареєстровано 475 випадків захворювань на гостру респіраторну хворобу COVID-19, з них 92 - у січні поточного року.

В Україні завершився посилений карантин. Які обмеження діють після локдауна?

Сьогодні, 25 січня, в Україні закінчилася дія локдауна, який був введений Кабінетом Міністрів з 00:00 8 січня. Замість нього вступили в силу обмеження, що відповідають "помаранчевому" рівню епіднебезпеки.

Детальніше...

Бердянщина відзначила День Соборності України

В Україні 22 січня, у день проголошення в 1919 році Акта злуки Української Народної Республіки та Західноукраїнської Народної Республіки, щорічно відзначається День Соборності.Це свято офіційно встановлене у 1999 році, враховуючи велике політичне та історичне значення об’єднання УНР і ЗУНР для утворення єдиної (соборної) української держави.

Детальніше...

В День Соборності бердянці вшанували загиблих земляків

У День Соборності українці традиційно вшановують земляків, які у різні часи віддали свої життя за свободу та незалежність рідної країни.

Сьогодні, в рамках урочистостей з нагоди Дня Соборності України, голова райдержадміністрації Ірина Півень взяла участь у міськрайонних меморіальних заходах.

Детальніше...

До Дня Соборності військовослужбовці отримали відзнаки

22 січня, в День Соборності України, голова райдержадміністрації Ірина Півень завітала до Бердянського об’єднаного міського територіального центру комплектування та соціальної підтримки на урочисті спільні збори особового складу центру комплектування та групи ВСП Запорізького зонального відділу.

Детальніше...

В райдержадміністрації відбувся «круглий стіл» до Дня Соборності

22 січня в Бердянській райдержадміністрації з нагоди відзначення Дня Соборності Україні та за ініціативи голови райдержадміністрації Ірини Півень відбулося тематичне засідання за круглим столом, і якому взяли участь військовослужбовці полігону військової частини А0989 на чолі з т.в.о. начальника полігону Андрієм Алексєєвим. 

Детальніше...

Особливості призначення житлових субсидій у 2021 році

Головним механізмом забезпечення соціального захисту населення при оплаті житлово-комунальних послуг є програма житлових субсидій, яка діє в Україні вже понад 20 років.

Завдяки програмі житлових субсидій малозабезпечені громадяни оплачують не повну вартість житлово-комунальних послуг, а лише частину платежу, яка залежить від розміру середньомісячного сукупного доходу домогосподарства в розрахунку на одну особу.

Детальніше...

Для школярів Бердянщини проведений он-лайн захід до Дня Соборності України

22 січня 2021 року ми відзначаємо 102 річницю проголошення Акта Злуки Української Народної Республіки і Західноукраїнської Народної Республіки — однієї з ключових подій Української революції 1917–1921 років.

Напередодні Дня Соборності України, з метою формування національної свідомості школярів, виховання у них почуття патріотизму та з нагоди свята, в приміщенні Бердянської райдержадміністрації проведено он-лайн захід з учнями закладів загальної середньої освіти Бердянського району.

Детальніше...

Головне завдання громад – планувати майбутній розвиток

На цьому наголосив голова облдержадміністрації Олександр Старух під час зустрічі з керівництвом райдержадміністрації та головами місцевих рад  Василівського району. У заході також взяла участь народний депутат України Юлія Яцик.

Детальніше...

Про головне

УРЯДОВА "ГАРЯЧА ЛІНІЯ"

Децентралізація влади

1939-1945. Пам'ятаємо. Перемагаємо.

 

    

Бердянська районна державна адміністрація. Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше.