Урядова програма "Доступні ліки"

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Новини

Запорізькі мостобудівники з'єднали лівий берег Дніпра з Хортицею

Роботи на флагмані програми «Велике будівництво» йдуть рекордними темпами у цілодобовому режимі. Сьогодні плавкран «Захарій» встановив останню секцію прогонової будови верхової сторони споруди № 10.

Детальніше...

Мінцифра допомагає українцям розібратися з електронним підписом

Мінцифра разом із партнерами спрямовує багато зусиль на популяризацію цифрових технологій, щоб українці без остраху користувалися ними для ведення своїх справ, здобуття освіти, комунікації та бізнесу. 

Головна мета Мінцифри - 100% державних послуг в Україні мають бути доступними онлайн. І вже з вересня країна запрацює в режимі paperless. А щоб працювати з цифровими документами, знадобиться електронний підпис.

Детальніше...

На вантовому мості змонтували передостанню секцію прогонової будови

Флагман президентської програми “Велике будівництво” будують рекордними темпами. 25 липня на верховій частині вантового мосту “Захарій” змонтував п’яту секцію прогонової будови вагою в 504 тонни.

Як повідомила Служба автомобільних доріг у Запорізькій області, несамохідний плавкран LK-800 доставив п’яту секцію вантового мосту з будмайданчика в районі Кривої бухти і встановив її на тимчасові опори споруди № 10.

Детальніше...

Для фахівців виконкому та Бердянської РДА прочитав лекцію з основ управління персоналу екс-міністр соціальної політики

В стінах виконавчого комітету для керівного складу виконкому та районної державної адміністрації прочитав лекцію Василь Надрага – доктор економічних наук, професор, екс-міністр соціальної політики. Тема лекції: «Технології прийняття управлінських рішень».

Детальніше...

Сьогодні – День хрещення Київської Руси-України

28 липня Православна церква вшановує пам’ять рівноапостольного князя Володимира – хрестителя Русі.

Князь Володимир Святославович почав правити в Києві приблизно у 980 році. Про життя Володимира відомо, насправді, не надто багато. Все, що ми знаємо – це свідчення літописів, найважливіший з яких «Повість временних літ».

Детальніше...

Найпоширеніші фейки про вакцинацію від COVID-19

Вакцинація – це єдиний ефективний спосіб подолання пандемії COVID-19. Стратегічна мета, яку ставить Міністерство охорони здоров’я, – сформувати в українців колективний імунітет до смертельно небезпечної хвороби. А з цією метою потрібно, аби щонайменше 70% дорослого населення імунізувалися.

Детальніше...

Велике будівництво: у Бердянському районі розпочався капітальний ремонт міжнародного автошляху

Траса М-14 Одеса-Мелітополь-Новоазовськ (на м. Таганрог) побудована ще у довоєнні роки і лише у 50-ті - 70-ті роки минулого століття зазнавала реконструкції. На сьогодні дорожнє покриття у незадовільному стані і  потребує значного оновлення.

Детальніше...

Інформаційні матеріали з популяризації української мови. Завантажуйте та поширюйте!

16 липня 2021 року - початок нового етапу втілення закону про державну мову, який забезпечить збільшення присутності державної мови в публічному просторі та зміцнення її статусу як державної.

Детальніше...

Запорізька область зміцнює кордони

Перший заступник голови Бердянської районної державної адміністрації Ірина Півень взяла участь у засіданні робочої групи з облаштування державного кордону в межах Запорізької області.

Детальніше...

До 30-річчя незалежності України: в Бердянській РДА працюють над створенням промо-відео району

В рамках реалізації загальнонаціональної інформаційної кампанії відзначення 30-ї річниці незалежності України в Бердянській районній державній адміністрації триває робота із визначення заходів до 24-го серпня, підготовки тематичних зустрічей та створення промо-відео Бердянського району.

Детальніше...

   

Бердянська районна державна адміністрація. Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше.