Урядова програма "Доступні ліки"

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Новини

Вимоги до організації торгівлі на ринках та інші організаційні питання опрацювали члени районного штабу

Під час засідання районного штабу з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації, спричиненої коронавірусом 2019-nCoV, яке відбулося 2 березня, були розглянуті актуальні нормативно-правові акти, пов’язані з організацією недопущення поширення коронавірусу та дотримання карантинних вимог.

Детальніше...

Кабінет міністрів розширив перелік дозволених на період карантину видів діяльності

Кабінет міністрів розширив перелік дозволених на період карантину видів діяльності, на які раніше було накладена заборона, в урядовій постанові щодо протидії поширенню на території України коронавірусу Covid-19.

Детальніше...

Коронавірусна інфекція COVID-19. Симптоми, профілактика, оперативна інформація

Новий коронавірус 2019 року (2019-nCoV) — це новий вірус, який спричиняє розвиток респіраторних захворювань у людей та може передаватися від людини до людини. Цей вірус уперше був ідентифікований під час розслідування спалаху в м. Ухань (Китай) у грудні 2019 року.

Детальніше...

Дотримання вимог карантину у сфері надання послуг з перевезень громадським транспортом на території Бердянського району знаходиться на постійному контролі в райдержадміністрації

В умовах карантину та надзвичайної ситуації, що склалася у зв’язку із поширенням гострої респіраторної хвороби COVID-19, Бердянською райдержадміністрацією здійснюється постійний моніторинг  дотримання автоперевізниками Бердянського району норм постанови Кабінету Міністрів України від 16 березня 2020 № 215 «Про запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2».

Детальніше...

До уваги громад Бердянського району! ООН оголошує конкурс бізнес-грантів на сході України

Програма ООН із відновлення та розбудови миру за підтримки Європейського Союзу оголошує конкурс бізнес-грантів для створення, відновлення та розширення мікро-, малих та середніх підприємств.
Максимальна сума одного гранту: до 6500 євро в гривневому еквіваленті.
Кінцевий термін подання заявок: до 23:59 (за київським часом) 3 травня 2020 року.

Детальніше...

Уряд посилить заходи безпеки для боротьби з коронавірусом

Для попередження розповсюдження коронавірусної хвороби Уряд планує запровадити більш жорсткі заходи безпеки на період карантину – до 24 квітня 2020 року.

Відповідні зміни з одноденним доопрацюванням запропоновано до постанови №211 «Про запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2» на засіданні Кабінету Міністрів. Постанову буде викладено в новій редакції.

Детальніше...

Опалювальний сезон в районі продовжується частково

Сьогодні, 1 квітня, голова райдержадміністрації Ірина Півень провела нараду з питань завершення в Бердянському районі опалювального періоду 2019-2020 років.

В ході наради було опрацьовано інформацію метеорологів, які повідомляють, що найближчими днями очікується похолодання, температура повітря знизиться на декілька градусів. Також проаналізовано режим роботи закладів бюджетної сфери, які отримують послуги централізованого опалення.

Детальніше...

В умовах карантину забезпечується соціальна підтримка одиноких громадян

В рамках роботи районного штабу з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації, спричиненою коронавірусом 2019-nCoV,  його членами було здійснено моніторинг стану забезпечення соціальними послугами та соціальною підтримкою мешканців району, зокрема, осіб з особливо вразливих категорій.

Детальніше...

В районі посилюється робота по запобіганню виникнення та поширення коронавірусної інфекції

З метою організації та здійснення заходів щодо ліквідації на території Бердянського району гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої корона вірусом SARS-CoV-2, розпорядженням голови райдержадміністрації  №82 від 27.03.2020 було призначено керівника робіт з ліквідації наслідків надзвичайної  ситуації, утворено районний штаб з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації та затверджено його Положення.

Детальніше...

Бердянський місцевий центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги повністю переходить на надання правових послуг дистанційно

У зв’язку із загостренням ситуації з поширення коронавірусної інфекції з 23 березня 2020 року і до завершення карантину Бердянський місцевий центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги призупиняє особистий прийом громадян та надання адресної правової допомоги  і повністю  переходить на надання правових послуг дистанційно. 

Детальніше...

Про головне

УРЯДОВА "ГАРЯЧА ЛІНІЯ"

Децентралізація влади

1939-1945. Пам'ятаємо. Перемагаємо.

Державний фонд сприяння молодіжному житловому будівництву

 

    

Бердянська районна державна адміністрація. Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше.