Урядова програма "Доступні ліки"

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Новини

“Велике будівництво”: У Запоріжжі триває оновлення плавального басейну

В обласному центрі триває  оновлення  плавального басейну Комунального закладу «Запорізька обласна школа вищої спортивної майстерності» Запорізької обласної ради в рамках програми Президента України “Велике будівництво”.

Детальніше...

Хто несе відповідальність за наявність COVID-сертифікату під час міжрегіональних транспортних перевезень

Нагадаємо, що з 21 жовтня в Україні набули чинності нові правила міжрегіональних перевезень. Вони стосуються проїзду у міжобласному громадському транспорті пасажирів на автобусних маршрутах, авіаційному та залізничному транспорті.

У регіонах із «жовтим», «помаранчевим» чи «червоним» рівнем епіднебезпеки перевезення пасажирів дозволені за умови наявності у всіх водіїв, екіпажу авіатранспорту та пасажирів одного із цих документів:

Детальніше...

70% об’єктів “Великого будівництва” у Запорізькій області відповідають вимогам безбар’єрності

За ініціативи Першої леді Олени Зеленської в Україні впроваджується  Національна стратегія безбар’єрності. Згідно з нею, у Запорізькій області зараз  перевіряють заклади громадського користування на предмет доступності для всіх категорій населення. Моніторинг проводять по десяти  категоріям об´єктів, куди входять лікарні, заклади освіти, вокзали й інші публічні будівлі з високим соціальним навантаженням відвідуваності - загалом у Запорізькій області  підлягають обстеженню 2403 об’єкти.

Детальніше...

На флагмані президентської програми роботи не зупиняються

Продовжуються роботи на флагмані президентської програми «Велике будівництво» — автотранспортній магістралі через річку Дніпро в м. Запоріжжя. 

Так, на вантовому мосту виконано монтаж шести секцій прогонової будови плавучим краном LK-800 “Захарій”. Проведено зварювання восьми стиків між секціями. Виконані роботи з монтажу плит тротуарів. Виконується монтаж  опалубки на пілоні краном TEREX та влаштування арматурного каркасу пілону. Забетонована друга захватка  пілону (перша та друга нога). Ведуться роботи з влаштування тимчасових опор МО-1н, МО-4н.

Детальніше...

«Велике Будівництво»: тривають роботи з ремонту на автошляхах Кропивницький-Запоріжжя і Запоріжжя — Донецьк

Тривають роботи з поточного середнього ремонту автомобільної дороги Н-23 Кропивницький – Кривий Ріг –Запоріжжя у межах Запорізької області, загальною протяжністю - 10 км.

У рамках програми «Велике будівництво» ремонт автошляху Н-23 було розпочато 1 березня 2020 року.

Детальніше...

Патронатний вихователь, патронат над дитиною: роз’яснення

ПАТРОНАТ НАД ДИТИНОЮ - це тимчасовий догляд, виховання та реабілітація дитини в сім’ї патронатного вихователя на період подолання дитиною, її батьками або іншими законними представниками складних життєвих обставин.

Детальніше...

Мешканкам району доступні процедури за допомогою лімфодренажного апарату

20 жовтня відзначався Всеукраїнський день боротьби із захворюванням на рак молочної залози. З цієї нагоди відбулася тематична зустріч першого заступника голови райдержадміністрації Ірини Півень і керівника ГО «Центр соціального захисту, допомоги та розвитку «Добрі справи» Олени Шатунової. Під час зустрічі було обговорено проблематику даного захворювання, питання інформування мешканок району щодо його профілактики, а також післяопераційної реабілітації.

Детальніше...

Наприкінці жовтня в Україні відбудеться Всесвітній тиждень медіа- та інформаційної грамотності

У межах тижня, який триватиме протягом 24-31 жовтня, відбуватимуться зустрічі представників медіа, міжнародних та громадських організацій. Національний проєкт з медіаграмотності «Фільтр» Міністерства культури та інформаційної політики також долучився до заходу. Регіональні ініціативи з медіаграмотності будуть доступні на інтерактивній мапі «Фільтра».

Детальніше...

Через поширення шкідливих карантиних організмів на Бердянщині запроваджено карантин

За поданням державного фітосанітарного інспектора Управління фітосанітарної безпеки ГУ Держпродспоживслужби в Запорізькій області, для протидії розповсюдженню шкідливим карантинним організмам, запроваджено карантинний режим на території м.Приморськ Бердянського району.

Детальніше...

Арт-об’єкт «Коло Єдності» прикрасив оновлену Хортицю

До численних свят, які у Запоріжжі відзначали 14 жовтня, було урочисто презентовано результати першого етапу реконструкції острова Хортиця, за програмою Президента України «Велике будівництво».

Зокрема, величезну цікавіть гостей заповідника викликав оновлений оглядовий майданчик з флагштоком на Пагорбі Єдності – його прикрасив новий арт-об’єкт «Коло Єдності».

Детальніше...

   

Бердянська районна державна адміністрація. Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше.