Урядова програма "Доступні ліки"

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Новини

До 35-х роковин Чорнобильської трагедії

26 квітня 2021 року виповнюється 35 років з моменту страшної техногенної катастрофи й величезної екологічної трагедії світового масштабу на Чорнобильській АЕС.

Ці роковини – привід нагадати суспільству про жахи Чорнобильської катастрофи, про безмежний подвиг учасників її ліквідації, які ціною свого життя і здоров’я рятували людство від страшних наслідків трагедії планетарного масштабу, за що заслуговують на велику вдячність та шану усіх наступних поколінь.

Детальніше...

Керівник апарату РДА Алла Галущак перебувала з робочою поїздкою в м.Приморськ

Сьогодні керівник апарату РДА Алла Галущак перебувала з робочим візитом у м.Приморськ, де вивчила стан організації роботи віддалених робочих місць спеціалістів Бердянської райдержадміністрації та обговорила з представниками Приморської громади майнові питання.

Детальніше...

Дільничні офіцери поліції Бердянського району

Дільничні офіцери поліції відділу превенції Бердянського РВП ГУНП в Запорізькій області, закріплені за громадами Бердянського району.

Чергова частина Бердянського РВП ГУНП в Запорізькій області працює цілодобово за адресою: Запорізька область, м.Бердянськ, вул..Грецька, 5.

Телефони: 102 або (06153)35102

Детальніше...

Держава забезпечує захист житлових прав дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування

22 квітня відбулося чергове засідання місцевої комісії Бердянської райдержадміністрації, яка опікується питаннями формування потреб в субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на проведення заходів щодо забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування та осіб з їх числа.

Детальніше...

Вищи військові навчальні заклади запрошують на навчання

Для тих, хто вирішив пов’язати своє життя з військовою кар’єрою та офіцерським званням, пропонується цілий перелік вищих військових навчальних закладів (ВВНЗ), в яких можливо отримати додатково до військової ще й цивільну спеціальність. Перевагою вищих військових навчальних закладів сьогодні лишається те, що навчання проводиться за найвищими державними стандартами, БЕЗКОШТОВНО!

Детальніше...

Уряд продовжує карантин та режим надзвичайної ситуації до 30 червня

Кабінет Міністрів України продовжує дію режиму надзвичайної ситуації до 30 червня.

Про це заявив прем’єрміністр Денис Шмигаль на засіданні Уряду.

За його словами, надзвичайна ситуація насамперед стосується органів державної влади та їхньої постійної готовності щодо протидії пандемії.

Детальніше...

Звернення Президента України щодо безпекової ситуації в державі

Шановні громадяни України!

У житті є моменти, коли треба поговорити відверто, спокійно, без поспіху, не відволікаючись на мобільний телефон. Не послухати, а почути. Не краєм вуха, а всім серцем. Коли всі ми маємо налаштуватися на єдину хвилю щодо найголовніших питань, що постали сьогодні перед Україною.

Детальніше...

Карантинні обмеження в області дають перші позитивні результати

Епідемічний стан на території Запорізької області обговорили учасники позачергового засідання регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, яке відбулось під керівництвом голови облдержадміністрації Олександра Старуха.

Детальніше...

В Запорізькій області відновлюються міжміські автобусні перевезення

Про це на пресконференції розповів голова облдержадміністрації Олександр Старух. Вже найближчим часом автобуси знову будуть ходити до Запоріжжя, Мелітополя, Енергодара, Бердянська та Полог, але із певними обмеженнями.

Детальніше...

Актуальні питання життєдіяльності району обговорили на нараді в райдержадміністрації

Сьогодні, 20 квітня, голова райдержадміністрації Олексій Бакай провів оперативну нараду з першим заступником голови РДА Іриною Півень, керівником апарату РДА Аллою Галущак і керівниками структурних підрозділів райдержадміністрації.

Під час наради були опрацьовані актуальні питання щодо забезпечення життєдіяльності Бердянського району, які потребують нагального вирішення.

Детальніше...

    

Бердянська районна державна адміністрація. Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше.