Урядова програма "Доступні ліки"

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Про порядок та умови надання субвенції на розвиток мережі центрів надання адміністративних послуг

З 24.03.2021 року Кабінетом Міністрів України прийнята постанова № 249 «Про затвердження Порядку та умов надання субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на розвиток мережі центрів надання адміністративних послуг» https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/249-2021-%D0%BF#Text, відповідно до якої органи місцевого самоврядування можуть отримати кошти з державного бюджету на створення нових та розвиток діючих ЦНАП.

Зазначаємо, що термін подачі документів на отримання субвенції з державного бюджету розпочато з 25.03.2021 та триватиме протягом 30 днів.

Додатки:

1)  Рекомендації щодо оформлення техніко-економічного обґрунтування потреби в облаштуванні/ обладнанні центру.

2)  Зразок Клопотання  та додатки до нього для отримання субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на розвиток мережі центрів надання адміністративних послуг.

3)  Перелік найпоширеніших питань з відповідями про отримання субвенції.

 

Адміністратор відділу цифровізації та організації роботи центру надання адміністративних послуг райдержадміністрації  О. ПУСТОВОЙТ

   

Бердянська районна державна адміністрація. Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше.