Урядова програма "Доступні ліки"

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Шановні мешканці, заявники адміністративних послуг Бердянського району!

Інформуємо вас, що у відповідності до Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України, спрямованих на запобігання виникнення і поширення коронавірусної хвороби (COVID-19)» від 17.03.2020 530-IX з дня оголошення карантину зупиняється перебіг строків звернення за отриманням адміністративних та інших послуг та строків надання цих послуг, визначених законом. Від дня припинення карантину перебіг цих строків продовжується з урахуванням часу, що минув до його зупинення.

Також, доводимо до вашого відому, що відповідно до п.4 ст.9 Закону України «Про адміністративні послуги» передбачено, що письмова заява може бути надіслана поштою, за адресою: ЦНАП Бердянської районної державної адміністрації 71112 Запорізька обл., м. Бердянськ пр. Перемоги, 3.

Консультування громадян та роз'яснення з питань отримання адміністративних послуг буде проводитисьза телефоном: (06153) 4-51-10.

Замовлення адміністративних послуг можливо також в електронній формі через «Публічну кадастрову карту» ( https://map.land.gov.ua/?cc=3461340.1719504707,6177585.367221659&z=6.5&l=kadastr&bl=ortho10k_all), а саме:

·        Витяг про земельну ділянку;

·        Витяг про нормативну грошову оцінку;

·        Інформація про право власності та речові права.

 

Безпосередній прийом громадян здійснюватиметься виключно з негайних та термінових  питань. УСІ КОНСУЛЬТАЦІЇ та РОЗ'ЯСНЕННЯ отримуйте он-лайн не виходячи з дому та НЕ РИЗИКУЮЧИ своїм здоров'ям та здоров'ям інших людей.

 

Адміністратор райдержадміністрації  Олена Пустовойт


 

   

Бердянська районна державна адміністрація. Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше.