Урядова програма "Доступні ліки"

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Про зміну вартості надання відомостей з Державного земельного кадастру

З 1 січня 2019 року змінено вартість адміністративного збору за надання відомостей з Державного земельного кадастру

Центр надання адміністративних послуг Бердянської райдержадміністрації повідомляє, що з 1 січня 2019 року змінено вартість надання відомостей з Державного земельного кадастру у формі витягу з Державного земельного кадастру про земельну ділянку - вона становитиме 0,05 розміру прожиткового мінімуму для працездатних осіб - 96,05 грн.

Оплата послуги здійснюється шляхом попереднього перерахування коштів через банки.  Підтвердженням оплати послуги є платіжне доручення або квитанція з відміткою банку.

 

ШАНОВНІ МЕШКАНЦІ ТА ГОСТІ РАЙОНУ!

 

Доводимо до Вашого відома, що Центр надання адміністративних послуг Бердянськоїрайдержадміністрації у межах своїх повноважень приймає документи для видачі витягів з Державного земельного кадастру по земельним ділянкамБердянськомурайону.

Для отримання послуг необхідно звернутись до ЦНАП за консультацією. При наявності вірних (правильних) відомостей, адміністратор Центру здійснить прийом документи для надання вказаної послуги.

Просимо звертатись у ЦНАП за адресою:

м.Бердянськ, пр.Перемоги 3. Телефон : 4-51-10

   

Бердянська районна державна адміністрація. Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше.