Про роботу Бердянської РДА в умовах «червоної» зони епіднебезпеки

Шановні жителі Бердянщини!

З 18 жовтня 2021 року Бердянській район, як і вся Запорізька область, перебуває у «червоній» зоні епідеміологічної небезпеки, пов’язаної із захворюванням на коронавірусну хворобу COVID-19.

«Червоний» рівень передбачає максимальні обмеження у суспільному житті громадян, але всі вони направлені на захист їх здоров’я та життя.

З метою запобігання розповсюдженню коронавірусної інфекції COVID-19 та у зв’язку із запровадженням посилених протиепідемічних заходів, Бердянська райдержадміністрація звертається до мешканців району з проханням обмежити свої особисті візити до будівлі державного органу, аби не наражати себе та інших на небезпеку захворіти на цю важку хворобу.

Водночас, райдержадміністрацією забезпечується реалізація права громадян на звернення за допомогою засобів електронного та телефонного зв’язку (посилання)

Додамо, що на сьогоднішній день у багатьох працівників різних організацій, які разом з Бердянською районною державною адміністрацією розташовані в будівлі Бердянської районної ради, підтверджено захворювання на коронавірусну хворобу.

Тож, просимо з розумінням поставитись до тимчасових обмежень, пов’язаних з відвідуванням структурних підрозділів райдержадміністрації.

Бережіть себе та рідних і будьте здорові!

   

Бердянська районна державна адміністрація. Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше.