Звернення голови Бердянської РДА до мешканців району

Шановні жителі Бердянського району!

З настанням періоду сезонних захворювань на гостру респіраторну хворобу та поширенням нових штампів коронавірусу COVID-19 епідеміологічна ситуація в Україні стрімко погіршується.

З понеділка, 18 жовтня,  Бердянщина перебуває на «червоному» рівні епіднебезпеки й, нажаль, ситуація продовжує погіршуватися. В цих умовах кожен громадянин має, як мінімум, суворо дотримуватись карантинних обмежень. Насамперед, це масковий режим та безпечна дистанція.

На сьогодні в усьому світі єдиним надійним і дієвим методом боротьби з коронавірусною інфекцією є вакцинація. Саме вакцинація від COVID-19 має забезпечити формування колективного імунітету у населення, що дозволить подолати пандемію та вийти зі стану постійного карантину.

Тому наразі важливо вакцинувати якнайбільше населення усіх категорій. Для цього держава створила всі умови: вакцина безкоштовна і доступна для кожного. Крім цього, усі вакцини, якими проводяться щеплення у нашій державі, схвалені Всесвітньою організацією охорони здоров’я.

Я розумію, що вакцинація - це питання усвідомленого вибору кожного з нас. Але закликаю: не будьте байдужими до власного здоров’я! Вакцинуючись від COVID-19, ми не лише захищаємо себе та своїх близьких, а й наближаємо час, коли усією країною зможемо повернутися до звичного життя.

Щиро вірю у вашу свідомість та громадянську відповідальність! Дякую всім, хто вже вакцинувався і переконаний, що з кожним днем надійно захищених від COVID-19 жителів Бердянського району ставатиме дедалі більше.

Міцного здоров'я усім нам!

 

З повагою - голова райдержадміністрації Олексій Бакай

   

Бердянська районна державна адміністрація. Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше.