Урядова програма "Доступні ліки"

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Увага! Бердянська райдержадміністрація працює в жорстких карантинних умовах

Бердянська районна державна адміністрація інформує населення району, що серед працівників райдержадміністрації та районних служб, які розташовані в приміщенні Бердянської районної ради (м.Бердянськ, пр.Перемоги, буд.3), виявлені випадки захворювання на коронавірусну інфекцію COVID-19, в тому числі – летальний.

Для запобігання розповсюдженню вірусу та попередження захворювань серед відвідувачів і трудового колективу, частина працівників райдержадміністрації з 26.10.2020 перебувають на самоізоляції та працюють дистанційно.

Відділи та управління переходять в режим спілкування з громадянами через засоби телефонного зв'язку та інтернет-сервіси, запроваджено чергування відповідальних працівників за напрямками.

На центральному вході в приміщенні Бердянської районної ради встановлені тимчасові скриньки для прийняття документів та листів.

Тож звертаємося до мешканців Бердянського району відповідально поставитися до ситуації та максимально обмежити відвідування райдержадміністрації та її структурних підрозділів.

Просимо надсилати листи та звернення на електронні адреси:

Бердянська райдержадміністрація - Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Управління соціального захисту населення райдержадміністрації – Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Відділ інфраструктури та захисту довкілля райдержадміністрації – Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Відділ фінансів райдержадміністрації - Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Архівний відділ райдержадміністрації - Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Відділ освіти, культури та молоді райдержадміністрації - Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Сектор містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства райдержадміністрації - Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Служба у справах дітей райдержадміністрації – Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Телефони для довідок:

Бердянська райдержадміністрація - (06153) 4-08-96, 3-56-61

Управління соціального захисту населення райдержадміністрації - (06153) 3-55-35, 3-42-98, 3-86-77

Відділ фінансів райдержадміністрації – (06153) 3-44-35

Відділ освіти, культури та молоді райдержадміністрації – (06153) 3-40-12

Центр надання адміністративних послуг - (06153) 4-51-10

Про головне

УРЯДОВА "ГАРЯЧА ЛІНІЯ"

Децентралізація влади

1939-1945. Пам'ятаємо. Перемагаємо.

 

    

Бердянська районна державна адміністрація. Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше.