Как собрать компьютер самостоятельно. Быстро собираем компьютер сами. Как правильно собрать компьютер. Восстановить удаленные файлы с флешки. Как восстановить флешку transcend. Восстановить флешку бесплатно. Учим язык java онлайн. Java для начинающих уроки. Все о программах java. Google nexus 7 обзор. Лучший планшет nexus 7 обзор. Google nexus 7 обзор планшета. Интересные картинки со смыслом. Самые интересные картинки скачать. Фото картинки интересные. Wow шп прист. Лучший гайд по присту wow. Прист wow билд. Учим язык python с самого нуля. python для начинающих уроки. Все о языке python 3. Расширения для Joomla. Скачать последние расширения для joomla. Скачать бесплатно все расширения joomla.

Урядова програма "Доступні ліки"

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Звернення до жителів Бердянського району!

Шановні мешканці Бердянського району!

Україна, як і увесь світ, вступила у боротьбу з пандемією коронавірусу. Мобілізовано усі ресурси законодавчої та виконавчої гілок влади, аби максимально зменшити, насамперед для людей, усі ризики і наслідки епідемії.

Безумовно, найбільше навантаження сьогодні на плечах медичних працівників. І кожен з нас, дотримуючись вимог карантину і самоізоляції, допомагає лікарям.

Та крім цього, треба пам’ятати, що поруч з нами живуть люди, які також потребують допомоги.

Це можуть бути не тільки літні люди – бабусі й дідусі, це можуть бути одинокі мами з дітками, сім’ї, які потрапили у складні життєві ситуації, особа з інвалідністю, або просто одинока людина, яка захворіла і потребує термінової допомоги.

Бердянська райдержадміністрація звертається з проханням!

Якщо вам стало відомо, що під час дії надзвичайного стану та карантинних обмежень хтось з таких людей потрапив у складну ситуацію і потребує уваги, будь ласка, поінформуйте про це соціальні служби району. А саме: зателефонуйте на «гарячу» лінію управління соціального захисту населення Бердянської райдержадміністрації 3 55 35, або до Бердянського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей і молоді – тел.7 14 46.   

Закликаємо кожного з вас в таких не простих реаліях сьогодення у повній мірі проявити свою громадянську свідомість і відповідальність.

Давайте відповімо на коронавірус взаємодопомогою і добротою!

 

 

 

  

Про головне

УРЯДОВА "ГАРЯЧА ЛІНІЯ"

Децентралізація влади

1939-1945. Пам'ятаємо. Перемагаємо.

Державний фонд сприяння молодіжному житловому будівництву

 

    

Бердянська районна державна адміністрація. Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше.